Групи каналів

Дана інформація стосується налаштувань на сторінці «Groups».

Групи.

Кнопки.

  • «Create new group» – дозволяє створити нову групу. Нова група стає доступною на сторінці «Channels».
  • «Clean all groups» – видаляє всі групи без винятку.

Таблиця.

  • «Title» – ім’я групи. Якщо змінити назву групи, зміниться назва групи всіх каналів які належать до цієї групи (мається на увазі, на сторінці «Channels»). Якщо іншій групі дати таку саму назву, ці дві групи об’єднаються в одну.
  • «Enabled» – якщо вимкнути, всі канали цієї групи будуть видалені на сторінці «Channels» та при оновлені (чи додаванні нових) джерел, канали які належать до цієї групи не будуть додаватися в список каналів «TVLINK». Якщо ввімкнути (після вимкнення) та оновити джерело/джерела, канали цієї групи повернуться в «Channels».
  • «Control» – синя іконка дозволяє задати «Псевдоніми» для групи. Червона, видаляє групу.

Псевдоніми груп задаються через кому. Регістр символів у псевдонімах не має значення. Можна написати: “Films”, “FILMS” або “FiLmS”. Якщо для групи вказано псевдонім, то при зіставленні каналів (channels mapping) група джерела буде замінена оригінальною у списку каналів «Channels».

Перевіряється не повний збіг із шаблоном (псевдонімом), а входження слова в шаблон. Наприклад, якщо для групи “Films” задати псевдонім – “Films and series”. До групи “Films” потраплять такі групи (без урахування регістру): “Films and series”, “Series” та звісно “Films”.

Видалити групу ви можете тільки в тому випадку, якщо цій групі не належить ні один канал на сторінці «Channels». Інакше, «TVLINK» не дозволить вам це зробити. Ви можете, наприклад, спочатку вимкнути групу, а вже потім видалити, якщо в групі є канали.

Сортування груп.

«Sort groups» внизу сторінки відкриє ці налаштування.

Порядок сортування задається числом. Чим менше число, тим вище група у списку. На сторінці сортування відображаються всі активні (не вимкнені) групи до яких доданий хоча б один канал, незалежно чи є цей канал на сторінці «Channels» в даний момент. Нумерація каналів (якщо вона є) має пріоритет над сортуванням груп. Щоб подивитися як виглядатиме список каналів та груп після їх сортування/нумерації, відсортуйте канали по «Group» на сторінці «Channels». Саме такий порядок каналів буде у плейлисті. Саме сортування (за номерами, іменами, групами) на сторінці «Channels» не впливає на плейлист, воно тільки для зручності редагування каналів.