Розклад передач (EPG).

Налаштування EPG потрібно проводити після того як ви добавили канали в «TVLINK» (channel mapping).

Ви можете використовувати джерела EPG які вже присутні в програмі (EPG Static sources), або створити свої (EPG Custom sources). Активуйте потрібний перемикач.

Якщо ви бажаєте створити своє джерело, натисніть кнопку «Add EPG» та заповніть форму «Add new EPG».

 • «EPG name» – будь яка назва на ваш вибір, латинськими літерами та без спеціальних символів (тире, пробіл, тощо).
 • «EPG url» – адреса XMLTV-файлу. Може бути заархівований (*.tar.gz) або ні (*.xmltv).

Натисніть кнопку «Save changes», щоб зберегти налаштування.

Опції:

 • «Name» – ім’я джерела та посилання (коли джерело активне та оновлене) на редагування (співставлення) каналів для цього джерела.
 • «Enable» — увімкнення/вимкнення джерела.
 • «Prio» – пріоритет. Якщо активно кілька джерел, «TVLINK» шукатиме відповідності канал-програма в порядку пріоритету джерел. Все що не знайшов у першому, шукатиме у другому і так далі.
 • «File date» – якщо джерело XMLTV надає таку інформацію, тут буде вказана дата створення XMLTV-файлу джерела. Якщо така інформація не надається, тут буде вказана дата останнього завантаження файлу.
 • «Update» – інформація про останнє зіставлення каналів та створення програми, а також кнопка «Оновити». Ця кнопка не створює програму, її дії обмежені завантаженням та автоматичним зіставленням назв каналів із програмою. Це потрібно, щоб ви могли вручну зіставити ті канали, які «TVLINK» не зміг зіставити автоматично. Або, змінити автоматичне зіставлення, якщо це потрібно.
 • «Channels» – тут відображається загальна кількість назв каналів у джерелі. Просто інформація, тому що не завжди вказані в джерелі канали містять програму.

Кнопки:

 • «Create EPG» – створює програму. XMLTV-файл буде доступний за адресою: «http://ip-address:port/xmltv»
 • «Clean manual EPG mapping» – очищає всі зіставлення, які ви зробили вручну.

Після того, як Ви натиснули кнопку в колонці «Update» можна перейти за посиланням з колонки «Name» і зіставити канали які «TVLINK» не знайшов або змінити зіставлення тих каналів, що Вас не влаштовують.

 • «Auto EPG mapping» – в цій колонці відображаються назви каналів з XMLTV-джерела які «TVLINK» зіставив автоматично.
 • «Manual EPG mapping» – тут можна зіставити канали вручну.

Відсортувавши таблицю по колонці «Auto EPG mapping», ми отримаємо вгорі списку всі канали які автоматично не були зіставленні (для зручності).

Так як випадаючий список колонки «Manual EPG mapping» містить всі назви каналів з EPG-джерела, знайти потрібну досить важко. Щоб спростити завдання, потрібно ввести перші літери з назви каналу і список переміститься у потрібну позицію.

Після зроблених налаштувань потрібно повернутися на сторінку «Sources» і натиснути кнопку «Create EPG».

В джерелах «EPG Static sources» ви маєте можливість, при потребі, змінити URL-адресу. Для цього натисніть іконку «Edit» біля назви джерела.

Періодичність оновлення джерел EPG задається на сторінці «Settings» у підрозділі «EPG settings».