Канали

Дана інформація стосується налаштувань на сторінці «Channels».

Списки каналів всіх сторінках інтерфейсу відображаються порціями по 200 каналів на сторінку (знизу є кнопки для перегортання сторінок). При видаленні або зв’язуванні каналів самі сторінки не оновлюються, лише видаляються елементи. Це зроблено для прискорення роботи, щоб не чекати при кожній дії, поки оновиться сторінка. Але це вносить певну плутанину. Наприклад, у вас список складається з 300 каналів: 200 каналів на одній сторінці та інші на другій. Якщо Ви видалите 10 каналів з першої сторінки, то при переході на другу Ви побачите вже не 100 каналів, а 90. При оновленні сторінки прочитався список заново і на першій сторінці так само 200 каналів, а на другій все інше. Просто пам’ятайте про це під час редагування.

Логотипи каналів.

Щоб встановити або змінити логотип каналу натисніть іконку в стовпчику «Logo». В формі яка з’явиться ви можете вказати url-адресу потрібного зображення і натиснути «Save changes». Бажано, щоб зображення було в «png» форматі, але допускаються і інші (jpg, gif, bmp).

Якщо ви скопіювали власні логотипи каналів у папку «tvlink/logos», то натиснувши кнопку «Local logos» Ви можете зіставити логотип каналу.

Найвищий пріоритет мають іконки, які розташовані в каталогу «tvlink/logos» та мають формат «ID-каналу.png» (наприклад: 7B7ADBFF.png). «ID-каналу» ви можете бачити у стовпчику «ID». Якщо такої іконки немає, «TVLINK» бере іконку, яку Ви зазначили вище.

Якщо канал не має іконки, вона буде автоматично додана, коли ви робите примусове оновлення будь-якого джерела з увімкненою опцією «Add channels». За умови, що імена каналів збігаються, і у джерела є іконка цього каналу.


Утиліта «picons».

Дозволяє завантажувати іконки каналів та автоматично конвертує імена логотипів у формат зрозумілий для «TVLINK» (наприклад: 7B7ADBFF.png).

Утиліта консольна, запускається в терміналі. Розміщена в каталозі “tvlink”, треба вказати повний шлях. Наприклад:

/storage/.config/tvlink/picons

Довідка по аргументам:

/patch_to/tvlink/picons -h

Запуск «picons» без аргументів завантажує та конвертує “transparent” іконки з сайту «epg.it999».


Номери каналів.

В стовпчику «Num» ви можете вказати номери каналів. Можна вказати номер лише одному каналу або не вказувати зовсім, у плейлисті каналам все одно будуть присвоєні номери (в алфавітному порядку назв каналів). Якщо вказано номер хоч одного каналу, відлік почнеться з нього. Якщо не вказати номер жодному каналу, відлік почнеться з одиниці.

Назви каналів.

В стовпчику «Name» ви можете редагувати назви каналів. Зміни набирають чинності, як тільки рядок з назвою каналу втрачає фокус.

Групи каналів.

В стовпчику «Group» ви можете змінювати групу якій належить канал. Групи вибираються зі списку.

Якщо потрібно змінити групу для декількох каналів разом:

Поставите відмітки в полях «Clean» напроти каналів групу яких ви хочете змінити. Змініть групу на одному з відмічених каналів. Таким чином, ви зміните групу для всіх обраних каналів.

Натискання на саму назву «Clean» знімає відмітки зі всіх обраних каналів. Це на той випадок, якщо ви помилились з вибором.

Параметри каналів.

Іконки в стовпчику «Control» (зліва на право):

  • «Info» – інформація та управління потоками каналу
  • «Join» – об’єднання каналів та їх потоків
  • «Break» – роз’єднування каналів
  • «Delete» – видалення каналів

Info.

Якщо вам треба вимкнути або ввімкнути якісь потоки каналу, переведіть перемикач «Enable» у потрібне положення.

В цій таблиці потоки (посилання) розташовані в порядку їх пріоритету. Тобто, в тій послідовності в якій «TVLINK» буде їх перемикати якщо станеться збій попереднього потоку.

Join.

«TVLINK» автоматично об’єднує канали з однаковими іменами. Регістр символів та пробіли у назві каналу ігноруються. Також ви можете об’єднувати канали самостійно. Для цього потрібно вибрати канали (в стовпчику «Clean») які ви би хотіли додати і натиснути «Join» каналу з яким ви хочете їх об’єднати.

Break.

Ця процедура протилежна попередній.

Delete.

Видаляє канал із списку каналів «Channels». При цьому канал стає знову доступним в своєму джерелі.


«Delete channels» внизу сторінки, видаляє всі канали із списку каналів «Channels».